تبلیغات
پایگاه مذهبی ولایـت فقـــــــیه - آن مرد اقتدار اسلام را به رخ امریکا کشید
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت بینندگان عزیز و ارجمند
این سایت را هدیه می کنم آخرین امام حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف.
به روح ملکوتی امام و شهدا

توجه:نام این سایت مخفف کلمه پایگاه مذهبی ولایت فقیه است.P پایگاه m مذهبی v ولایت و f فقیه

توجه:تمامی مطالب سایت مربوط به پایگاه مذهبی ولایت فقیه بوده و دستنویس مباشد لذا هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.

هدف از ساخت این وبلاگ:بنده تصمیم گرفتم در این اوضاع که کشور های بیگانه دست به تهاجم فرهنگی زده اند با این تهاجم مقابله کنم و بتوانم به عنوان یک ایرانی به وظیفه خود عمل کنم و یکی دیگر از اهداف بنده آشنا کردن مردم با ولایت فقیه و روشنگری بود. همچنین بیزاری مردم از دولت های بیگانه.

آینده سایت:بنده امید وارم با کمک های شما دوستان این وبلاگ را به یکی از بهترین وبلاگ های مذهبی تبدیل کنم البته باکمک شما دوستان.

حال جادارد از دوستانی که در این جنگ به من کمک کرده اند تشکر کنم: گروه مدافعان جنگ نرم-آقای رستمی وبلاگ مقتدر مظلوم- آقای علی بابایی وبلاگ رهبرم سید علی-آقای جوادی محب عزیز که من را در راستای دامنه وبلاگ خیلی کمک کردند و سایر دوستانی که به بنده لطف داشتند.
____________________________
***افتخارات وبلاگ***
کسب مقام دوم در جشنواره ملی تبیان قم
____________________________
تاریخ ثبت وبلاگ:1390/1/14نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
jood Support مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب ما
مطالب اخیر وبگاه
آپلود سنتر مهندس طلبه
آن مرد اقتدار اسلام را به رخ امریکا کشید

 برخی معتقدند طرح مسائلی که رژیم صهیونیستی را عصبانی می‌کند درست نیست و یکی از اشکالاتی که به سیاست خارجی دولت نهم ودهم و بویژه آقای احمدی نژاد وارد می کنند این است که چرا مسئله هولوکاست را مطرح کرد؟ این موضوع رژیم صهیونیستی را تحریک کرد تا به حجم فعالیت های خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی بیفزاید و لابی های خود را ، هم در 1+5 و هم در شورای امنیت سازمان ملل و نیز آژانس بین المللی انرژی اتمی فعال کند .در دلسوزی این جماعت شکی ندارم اما دردرایت و هوشمندی و شجاعت آنها تردید وجود دارد . باید دید چرا رژیم صهیونیستی از انکار یا تردید درهولوکاست وحشت دارد؟

 اگر در کشتار 6 میلیون یهودی در جریان جنگ جهانی دوم تردیدی نیست چرا در ژوئیه 1990 قانونی در فرانسه به تصویب می رسد که هرگونه تردید درباره هولوکاست جرم تلقی می‌شود ؟! و بعد این قانون را علاوه بر فرانسه بر کل اروپا تسری دادند.اگر صهیونیستها درتعداد کشته های یهودی در جنگ جهانی دوم قدری تخفیف می دادند و آن را 6 میلیون اعلام نمی کردند ، مجبور به تصویب چنین قانونی نمی شدند.بالاخره در جهان مترقی و متمدن امروز واژه‌هایی درعلم تاریخ پیدا می‌شود از جمله " حقیقت یابی" ، " تحقیق و بررسی"، " مطالعات موردی" و... آنها نمی دانند با این واژگان چه کنند.لذا وقتی کار به رسوایی می کشد مجبورند دانشمندان و نام آورانی چون پروفسور روژه گارودی ، پروفسور روبرفورسیون و پروفسور کریستوفرسون را به دلیل تحقیق در چند و چون هولوکاست به زندان بیفکنند.

                                            
بقیه در ادامه مطلب...
توجه:تقدیم به آقا محمود 1384الی88
آن وقت که پروفسور کریستوفرسون درکتاب " دروغ آشویتس" ادعای هولوکاست را زیر سئوال می برد احمدی نژاد و دیپلماتهای دولت هم اصلا به این مفاهیم فکر نمی کردند.اسلام و قرآن به موضوع هولوکاست حساس است ، آن را انکارنمی کند.هولوکاست چیزی نیست که بشود آن را پنهان کرد و از نگاه تاریخ و مورخان ، آن را پوشاند . خداوند ، آن را در سوره بروج افشاء کرده است و متاسفانه نام صهیونیستها به عنوان عامل اصلی کشتار ثبت شده است .قرآن زنده زنده سوزاندن مسیحیها را به جرم اینکه دین یهود را برنمی تافتند افشاگری می کند و این باعت ننگ صهیونیستهاست .حال بر گردیم به اصل هولوکاست ؛ به فرض ، اگر نه درتعداد ، نه در زمان و نه درمکان هولوکاست تردید نکنیم ، باید گفت این حادثه بر اساس روایت کنندگان آن در آلمان یا در اروپا رخ داده است . هیچ یهودی در هیچ یک از قاره های جهان جز اروپا کشته نشده .
 
چرا اروپایی ها برای جبران این فاجعه و جبران مظلومیت کشتار یهودیان در یک کشور اروپایی مثلا در خود آلمان یکی دو ایالت رادر اختیار آنها قرار ندادند تا از سراسر جهان آنجا بیایند و دولتی را مثل همین دولتی که در سرزمینهای اشغالی بر پا کرده اند ، سامان دهند .سئوالی که رئیس جمهور سابق کشورمان درمورد هولوکاست کرده بود و هم غرب و هم رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد ، این بود:" اگر هولوکاست واقعیت دارد دولت آلمان نازی عامل آن بوده است، چرا باید مردم فلسطین تاوان جنایت نازی ها را بپردازند ، چرا یکی دو استان از آلمان   و اتریش به صهیونیستها واگذار نشد تا آنها در آنجا زندگی کنند ، اگر هم واقعیت نداشته چرا صهیونیستها با استناد به یک داستان جعلی ، مظلوم نمایی کرده و خود را طلبکار همه دنیامی دانند ؟" این سئوال در صغری و کبری خود طوری طراحی شده است که راه گریزی برای غرب و صهیونیستها باقی نمی گذارد. تاکنون هم به آن پاسخ نداده اند و چون پاسخی ندارند ، شروع کرده اند به قیل و قال و جیغ و داد دیپلماتیک !
 
اخیرا آقای ظریف در شبکه اجتماعی توئیتر سال  نوی یهودیان را تبریک گفته است .
دختر رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا خانم نانسی پلوسی از ایشان تشکر کرده است و گفته " سال نو با پایان دادن به انکار هولوکاست از سوی ایران شیرین تر می شود ." آقای ظریف هم در پاسخ گفته است " ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است . مردی که هولوکاست را انکار می کرد رفته است !"به نظر می رسد این پاسخ خیلی دیپلماتیک نیست . پیش فرض چنین پاسخی آن است که نباید صهیونیستها را عصبانی کرد!صهیونیستها اکنون از بیداری اسلامی به اندازه کافی عصبانی هستند  و در حال حاضر با کمک تکفیریها در سوریه دست اندرکار خلق هولوکاست جدیدی هستند.آنجا افراد را به اسم تکفیریها زنده زنده می سوزانند،سر کشیش مسیحی را زنده زنده در برابر دوربین ها می برند.7 میلیون سوری را آواره کرده اند و یک جنگ کثیف تروریستی را به ملت سوریه تحمیل کرده اند . آنها در این جنگ کم آورده اند و می خواهند ازناوگان آمریکا درمدیترانه و خلیج فارس ، کشور سوریه را با بمب و موشک شخم بزنند.
 
آقای ظریف باید مواظب حرف زدن خودش باشد . اولا تردید در هولوکاست مربوط به آن مرد نیست ، مربوط به دانشمندان بزرگ اروپایی است .ثانیا آن مرد 8 سال رئیس جمهور مملکت و رئیس دیپلماسی کشور بود و شما هم در دولت او یک دیپلمات بودید ، لذا باید از او با احترام یاد کنید .ثالثا : نام او پشت رهبران صهیونیست را به لرزه در آورد آن هنگام که در لبنان صفوف فشرده مردم لبنان به استقبال او رفته و او رفت در مرز لبنان و رژیم صهیونیستی ، به نمایندگی از ملت ایران و مسلمانان جهان اقتدار ایران و جهان اسلام را به رخ رژیم صهیونیستی کشید و از مردم آن سامان به دلیل جنگ پیروز 33 روزه تجلیل کرد.رابعا : قرار نیست وزیرخارجه اگر گله ای از سیاست خارجی دولت قبل دارد آن را با خانم کریستی پلوسی دختر نانسی پلوسی  رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در شبکه اجتماعی توئیتر در میان بگذارد.او باید مراعات عزت ، حکمت و مصلحت جمهوری اسلامی را بنماید  و از همه مهمتر حافظ اقتدار ملی ایرانیان در برابر مشتی تبهکار صهیونیست باشد.


نویسنده افسر اسایبری در 09:50 ب.ظ | نظرات()
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
طراح قالب
ثامن تم
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
نظرسنجی
به شما کدام دبیر شورای عالی امنیت از همه موفق تر بوده است؟